Ceny

Uwolnij wyobraźnię

ZAPRASZAMY DO GALERII PROJEKTÓW Z PRZYKŁADOWYMI CENAMI (KLIKNIJ TUTAJ)

Lub pokaż nam jaki dom chcesz zbudować, a my wyliczymy Twoją cenę – skontaktuj się z nami

 –

Przykład realizacji stanu B u klienta w Kaczycach (Patrz: filmy)

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA – PLIK (KLIKNIJ TUTAJ)

 

Co ważne, w naszym systemie konstrukcja zawsze jest pasywna, co daje ogromną przewagę wobec klasycznych rozwiązań.

 –

Dlaczego mówimy o różnych wariantach?

Ponieważ:

  • możliwa jest realizacja samego stanu surowego, który w naszym wypadku oznacza wykonany szkielet – jest to rozwiązanie głównie dla deweloperów i osób, które dysponują możliwościami samodzielnego wykończenia w ramach tzw. “majsterkowania”
  • możliwa jest realizacja stanu surowego zamkniętego +, co wynika z różnic w naszym systemie na korzyść Klienta względem systemów klasycznych (patrz: 70% szybsza budowa oraz opis przekrojów)
  • możliwa jest realizacja stanu deweloperskiego, to znaczy z wykonanymi instalacjami, podłogami, schodami, przygotowana do pracy wykończeniowych, jednakże taką realizację wykonujemy poprzez zaangażowanie podmiotów lokalnych lub naszych partnerów

Każdy z tych etapów różni się ceną, którą podajemy indywidualnie, gdyż zależy to od projektu budynku, jego wielkości, rodzaju energooszczędności itp. elementów.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu cywilnego oraz nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych.