Filmy

Filmy

Dla wygody umieściliśmy filmy w jednej galerii w serwisie YouTube (po kliknięciu otworzy się nowe okno)

Wybrane filmy można również obejrzeć tutaj:

Film 1: Krótkie podsumowanie realizacji z dnia 6-go lutego, w którym to postawiliśmy stan surowy otwarty (w tym wypadku szkielet systemu) w ciągu 9 godzin. Nasz system posiada kilka etapów budowy domu, to jest pierwszy etap. Zamknięcie stanu surowego zajmuje kolejne kilka do kilkunastu godzin. Z kolei stan developerski może być osiągnięty od kilku dni do kilku tygodni, w zależności od wybranych technologii. System jest bezpieczny, trwały, a co najważniejsze – od razu projektowany pod domy pasywne, dlatego stosując nawet tańsze technologie wykończeniowe, dom zużywa znacznie mniej energii na ogrzewanie lub klimatyzację niż dom tradycyjny.

 Zdjęcia i realizacja graficzna: Studio Bank

 

Film 2: Podsumowanie z realizacji, które pokazuje kilka szczegółów, jak również pokazuje sposób montażu termoizolacji. Nasi partnerzy są gotowi do współpracy, oferując technologie towarzyszące, które pozwalają na niedrogą, ale solidną konstrukcję domu pasywnego.

Zdjęcia i realizacja graficzna: Studio Bank

Partnerzy realizacji: HSW-Ingenieure, Mag-mart Romuald Buczkowski, BPBO Lamprecht, AM Okna, Into-ocieplenia

Film 3: Film zarówno poglądowy, jak i instruktażowy – pokazuje więcej szczegółów systemu. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości nad naszą technologią, pokaż ten film swojemu architektowi – na pewno rozwieje Twoje wątpliwości, widząc możliwości naszej technologi. Film trwa około 20 minut.

Realizacja graficzna: Cada Casa Sp. z o.o., Grzegorz Sperczyński

Zdjęcia: Studio Bank

Muzyka: Michael J. Bostwick, Dunewander z albumu As Astra Vol.1, na licencji CC 4.0 do komercyjnego wykorzystania. Atrybucja:

Ad Astra, Vol. 1 (P C III) / CC BY 4.0