Ludzie

Za projektem stoją Ludzie.

W sekcji dotyczącej Partnerów, można zobaczyć jak wyglądają nasze relacje z rynkiem. Sam system GreMagor był projektowany przez blisko 10 lat, a w ciągu końcowych kilku były prowadzone różnej maści badania, w szczególności służące procesowi zgłoszenia patentowego. Wszystkie ruchy, jakie zostały wykonane były bardzo przemyślane, a ich owocem jest młoda (pozornie młoda) firma Cada Casa, jednakże z doświadczeniem ekspertów, zaangażowanych w projekt.

Na czele firmy stoi architekt całego systemu GreMagor, pomysłodawca, konstruktor, większościowy właściciel i Prezes firmy Cada Casa – Grzegorz Stelmaszczyk:

Stelmaszczyk Grzegorz GreMagor Cada Casa

Bio: Wieloletnie doświadczenie na rynku budowlanym, w tym w technologiach drewnianych i ekologicznych. Przez wiele lat prowadził własne firmy, obecnie działania koncentrując wyłącznie na Cada Casa. Doświadczenie agregował za granicą, m.in. w USA oraz na stałe już mieszkając w Niemczech.

Członkiem zespołu odpowiedzialnym za produkcję jest Romuald Buczkowski, właściciel firmy Mag-Mart, jednego z czołowych Partnerów projektu Cada Casa:

Romuald Buczkowski

Bio: Właściciel firmy Mag-Mart, głównego wykonawcy Cada Casa. Przez ostatnie 3 lata wspomagał Grzegorza Stelmaszczyka w procesach przed komercjalizacyjnych projektu GreMagor. To u niego odbyła się realizacja domu wzorcowego, a przy zaangażowaniu jego pracowników został pobity rekord realizacji stanu surowego otwartego, w czasie 9 godzin (Team: Stanisław Kompanowski, Jarosław Cieślak, Łukasz Zybert, Rafał  Konowalski).

Wskazane trzy osoby stanowią trzon projektu, natomiast w całym projekcie zaangażowanych jest mnóstwo osób, które zarażają swoją pasją, jak również wspierają nas, gdyż widzą potencjał GreMagor i rodzącą się rewolucję na rynku modułowych domów z drewna.

Cada Casa Team

Jednym słowem: za projektem stoją Ludzie.

Tylko dzięki Ludziom, projekt staje się pasją i czymś więcej.