Partnerzy

Wśród naszych partnerów warto wyróżnić tych, dzięki którym rozwija się system GreMagor:

 

Laboratorium Inwestycji – wspólnik, inwestor finansowy typu venture capital, inwestujący w interesujące przedsięwzięcia. Aktywność wspólnika polega na inwestycji kapitałowej (pieniężnej) pozwalającej na realizację planów przedsiębiorcy. Celem wsparcia zawsze jest pomoc w rozwoju biznesu. Zespół wspiera merytorycznie w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i administracji. Firma zainwestowała do tej pory w aż 21 podmiotów, w kwocie powyżej 10 mln złotych.

Dzięki inwestycji funduszu możliwa stała się komercjalizacja innowacyjnej technologii. Fundusz kapitałowy stanowi gwarancję dla stabilnej przyszłości firmy.

Pan Profesor Volker Schiermeyer wraz z zespołem. współpracujący w imieniu Instytutu HSW-Ingenieure, pomagał w walidacji koncepcji, części prototypowej, jak również odpowiadał za weryfikację systemu względem wielu parametrów, jak na przykład odporność konstrukcji.

Na każdym etapie realizacji systemu, współpracowano z poważnymi naukowcami. Dlatego jesteśmy pewni, że nasze rozwiązanie jest bezpieczne.

Firma MagMart, w której w ramach długofalowych działań powstało setki prototypów, jak również firma ta przyjęła status głównego wykonawcy spółki Cada Casa, przy szczególnym wsparciu właściciela firmy – Pana Romualda Buczkowskiego

Nauka byłaby niczym bez praktyki. Dlatego nasi partnerzy wykonali z nami setki realizacji testując produkt “w żywych” warunkach.

Inicjatywa rcpartners.org, w ramach, której jest bezpośrednie wsparcie w osobie Grzegorza Sperczyńskiego jako wspierającego projekt w kontaktach rynkowych w Polsce.

Łączone kompetencje rynku kapitałowego, rynku budowlanego oraz świata nauki to doskonała recepta na sukces.

Firma AM Okna. Głównym celem firmy jest wytwarzanie najlepszych w Europie produktów w branży budowlanej. Firma dąży do utrwalenia pozycji znaczącego w Europie eksportera stolarki otworowej. Dzięki ustawicznemu rozwojowi, w najbliższych latach AM OKNA zamierza wprowadzić działalność na rynek azjatycki oraz amerykański.

Innowacyjność stolarki otworowej, w obecnych czasach, zrewolucjonizowała definicję budownictwa energooszczędnego. Nie ograniczają nas realizacje niemożliwe, są tylko mniej lub bardziej wymagające.

Into-ocieplenia – specjalizuje się w wykonywaniu ociepleń budynków w specjalnych systemach. System typu blow-in jest odpowiednim dla systemu GreMagor, który zapewnia właściwe parametry dla domów zero-energetycznych.

Wdmuchiwanie – blow-in oraz open-blow – to metoda skutecznie izolująca stropy, stropodachy wentylowane, ściany szczelinowe, podłogi na legarach, poddasza, jest szczególnie polecana także do izolowania trudno dostępnych przestrzeni. Docieplanie przez wdmuchiwanie jest szybkim, tanim dla mieszkańców systemem izolowania budynku.

Biuro Projektów Budownictwa Ogólnego W. Lamprecht – Autorska pracownia projektowa działająca nieprzerwanie od 1986r. Projekty budynków: mieszkalnych jednorodzinnych i wielorodzinnych, usługowych, biurowych i zabytkowych, obiektów użyteczności publicznej i przemysłowych, modernizacje i rozbudowy, nadbudowy oraz inwentaryzacje, projekty wnętrz, konserwację obiektów zabytkowych, kopie obrazów, portrety. Wykonujemy autorskie projekty i koncepcje według potrzeb i wymogów klienta. Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju.

Biuro Projektów Budownictwa Ogólnego W.Lamprecht” jest firmą rodzinną działającą od 1986r.

Enerbau – firma działająca na rynku od 2011 roku i specjalizująca się w nowoczesnych systemach grzewczych na podczerwień. Ich zastosowanie ma miejsce w domach jedno i wielorodzinnych, lokalach użytkowych oraz w obiektach przemysłowych, biurach i mieszkaniach z zastosowaniem produktów i materiałów polskich i europejskich o najwyższej jakości.

We współczesnym świecie mają miejsce rewolucje technologiczne i takie dotyczą również systemów grzewczych, które są alternatywą dla starych nieekologicznych i nieekonomicznych rozwiązań.

 Elektro – firma z siedzibą w Brodnicy. Firma posiada bogate doświadczenie w zakresie wykonania instalacji elektrycznych o zasięgu w Polsce oraz wielu krajach europejskich.

Instalacja elektryczna to coś więcej niż tylko wykonanie usługi. Wkładając serce w realizację, najlepszą nagrodą dla nas jest uśmiech klienta.

Firma budowlana Marek Pietrzykowski – firma wykonawcza i budowlana z siedzibą w Nawrze. Firma rodzinna, z ogromnym doświadczeniem. Posiada szereg zadowolonych klientów.

Element wykonawczy budowy wpływa ostatecznie na wizerunek całości, dlatego istotne jest prawidłowe wykonanie wszystkich elementów – od złożenia konstrukcji, po elementy wykończeniowe.

Dom-Vis P.H.U. – firma realizująca na terenie Polski instalacje wodno-kanalizacyjne

Współdziałanie partnerów i właściwe planowanie prac jest receptą na sukces.

Janpol Sp. z o.o. – firma produkująca instalacje fotowoltaiczne oraz działająca w obszarze zielonej energii

Zielona energia jest przyszłością. W połączeniu z technologią Cada Casa umożliwia uniezależnienie się od zewnętrznych dostaw energii i daje możliwość wolnego wyboru w zakresie wyboru jej źródła

FIBRIS SA – firma produkująca płyty konstrukcyjne i fasadowe. Działa prężnie od 2004 roku, stawiając każdego roku co raz wyżej poprzeczkę w zakresie wytwarzania innowacyjnych projektów

Estetyka i jakość są najważniejszymi wyróżnikami prawidłowego produktu. Łącząc wykonanie dobrej jakości produktu z właściwą obsługą klienta otrzymuje się receptę na sukces oraz uzyskuje najlepszą rekomendację – zadowolenie klienta.