Dlaczego GreMagor?

Dlaczego jesteśmy tak skuteczni?

 

Praktycznie dowolny projekt do realizacji

Pomagamy od początku

Używamy certyfikowanych materiałów

Nasz system był projektowany jako pasywny

od samego początku

Inwestujesz w przyszłość i zgodność z przepisami

Wsparcie specjalistów

 

Praktycznie dowolny projekt do realizacji

Możesz zgłosić się do nas praktycznie z dowolnym pomysłem na własny dom. System GreMagor umożliwia tworzenie naprawdę przeróżnych konstrukcji. A ponieważ jest zaprojektowany jako pasywny, masz pewność, że konstrukcja zawsze będzie spełniała nadchodzące standardy NF40 i NF15. Stąd tylko krok do wykonania domu pasywnego, gdy użyjesz odpowiednich technologii towarzyszących, na przykład okien dla domu pasywnego, czy drzwi.

Pomagamy od początku

Nie wiesz jak zbudować dom? Interesuje Ciebie tylko efekt? Nie ma problemu – pomożemy Tobie podpowiadając, jak również wspierając na określonych etapach Twojej inwestycji.

 

Używamy certyfikowanych materiałów

Materiały, z których zbudowany jest szkielet to certyfikowane drewno konstrukcyjne oraz płyty z odpowiednimi certyfikatami. Również w przypadku naszych partnerów zwracamy szczególną uwagę na ten element – wszystko, abyś czuł się bezpiecznie i komfortowo.

 

Nasz system był projektowany jako pasywny od samego początku

Nasza polsko-niemiecka technologia jest opatentowana. Potwierdzają to numery patentów: 0 2014 008 049.6, PCT/DE2014/000095 oraz PCT/DE2015/000470.

Pamiętaj – polski produkt, niemiecka jakość.

 

Inwestujesz w przyszłość i zgodność z przepisami

Do 2021 roku wszystkie nowo wybudowane domy muszą spełniać co najmniej standard NF40. Pisaliśmy o tym w sekcji “Gotowi na NF15 i NF40“. Dla Ciebie oznacza to brak zmartwień o to, że wybudowałeś tani dom, który za chwilę będzie wymagał dużych nakładów na docieplenie. Nasze domy mają współczynnik przenikania ciepła dla konstrukcji, kwalifikując ją jako pasywną. Tanio może oznaczać więc dobrze, energooszczędnie i ekologicznie!

 

Wsparcie specjalistów

Korzystamy z wiedzy najlepszych specjalistów. Współpracujemy z architektami, jak również z producentami nowoczesnych technologii. Wyróżnionych partnerów opisaliśmy w sekcji “Partnerzy“. Dla Ciebie oznacza to, że jesteśmy dostępni, aby współpracować z Tobą w prawie każdym momencie zakupu domu.